Projekty domów dla każego na projektydomow.edu.pl

Projekt domu

Niebanalny i dynamiczny - projekt domu Cyprys 3

Reprezentacyjny, nowoczesny, a jednocześnie niewielki. Alternatywa projektowa dla osób poszukujących rozwiązań wychodzących poza „utarte schematy”. Ten elegancki dwukon dygnacyjny dom doskonale nadaje się do realizacji na niewielkich miejskich działkach. Brak skosów na piętrze pozwala na pełnowartościowe wykorzystanie dostępnej powierzchni i zaaranżowanie komfortowego wnętrza na obu kondygnacjach. Projekt intryguje elegancką bryłą. Geome tryczne podziały, gzymsy, wykusz i ze stawienie drewna kontrastującego z kamienną okładziną w elewacji do datkowo uatrakcyjniają kompozycję budynku.

Projekt domu Cyprys 3

Program funkcjonalny odznacza się troską o zaspokojenie potrzeb miesz kańców. Strefa dzienna to salon, otwarta kuchnia, łazienka i dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję gabinetu. Praktycznym rozwiązaniem jest również pomieszczenie gospodarcze z wejściem od strony ogrodu.

Wizualizacja wnętrza projektu domu Cyprys 3 Wizualizacja wnętrza projektu domu Cyprys 3 Wizualizacja wnętrza projektu domu Cyprys 3

Na piętrze zaplanowano trzy sypialnie, łazienkę i praktyczną garderobę. Największa z sypialni została też zaopatrzona w wejście na przestronny taras. Mieszkańcy domu będą tu spędzać leniwe, słoneczne poranki w dni wolne od pracy oraz romantyczne wieczory przy świetle księżyca i lampce dobrego wina.

Wizualizacja wnętrza projektu domu Cyprys 3

Nowoczesne, minimalistyczne i klarowne wnętrze domu Cyprys 3 z pewnością zachwyci osoby pragnące podkreślić swą indywidualność. Tu elegancja łączy się z prostotą, a każdy element przestrzeni ma swoje miejsce i pełni określoną funkcję. Barwą przewodnią parteru jest biel, zestawiona w salonie z szarością. W takim wnętrzu doskonale prezentują się proste meble o opływowych kształtach, w stonowanej kolorystyce. Zastosowanie dodatków w antagonistycznej czerni powoduje, że otrzymujemy niebanalną przestrzeń o artystycznym wyrazie.

Wizualizacja wnętrza projektu domu Cyprys 3